Izandakoa

Gallástegui Oyarzábal, Miren argazkia
Gallástegui Oyarzábal, Miren
Titulazioa :
Zuzenbidean Lizentziatua
Lanbidea :
Abokatua
E-mail:
gallastegui_ma@parlamento.eus

XI. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (2019-07-05 / )

    Rafaela Romero Pozo ordezkatu zuen

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2019-07-05 / )

    Rafaela Romero Pozo ordezkatu zuen

  • Giza Eskubide eta Berdintasun Batzordea: Kidea (2019-07-05 / )

    Rafaela Romero Pozo ordezkatu zuen

  • EITBren Kontrol Batzordea: Kidea (2019-07-05 / )

    Rafaela Romero Pozo ordezkatu zuen

  • Kultura, Euskara eta Kirol Batzordea: Kidea (2019-07-05 / )

    Rafaela Romero Pozo ordezkatu zuen

X. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (2012-11-20 / 2016-08-02)
  • Erakunde, Segurtasun eta Justizia batzordea: Lehendakariordea (2013-01-15 / 2016-08-02)
  • Bateraezintasun Batzordea: Idazkaria (2012-11-27 / 2013-01-15)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-08-02)
  • Osasun eta Kontsumo Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2016-08-02)
  • Kultura, Euskara, Gazteria eta Kirol Batzordea: Kidea (2013-05-09 / 2013-11-12)
    1. Idoia Mendia Cueva ordezkatu zuen
    2. Natalia Rojo Solana-k ordezkatua

IX. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (2009-04-03 / 2012-11-19)
  • Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-08-28)
  • Osasun eta Kontsumo Batzordea: Lehendakariordea (2009-05-27 / 2012-08-28)
  • Bateraezintasun Batzordea: Lehendakariordea (2009-04-15 / 2009-05-27)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-08-28)
  • Erregelamendu eta Gobernu Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-11-19)
  • Haur lapurtuei eta adopzio irregularrei dagokienez 1940tik eta 1990era bitartean izandako kasuak aztertzeko batzordea: Kidea (2012-03-22 / 2012-08-28)

VIII. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (2007-09-06 / 2009-01-06)

    Coral M.ª Rodríguez Fouz ordezkatu zuen

  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (2007-10-30 / 2009-11-06)

    Miguel Ángel Buen Lacambra ordezkatu zuen

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2007-10-30 / 2009-01-06)

    Coral M.ª Rodríguez Fouz ordezkatu zuen

  • Lan eta Gizarte Gaietarako Batzordea: Kidea (2007-10-30 / 2009-01-06)

    Oscar Rodríguez Vaz ordezkatu zuen

  • Osasun Batzordea: Kidea (2007-10-30 / 2009-01-06)

    Coral M.ª Rodríguez Fouz ordezkatu zuen

  • Kolonbiako Bake Prozesua Babestekoa taldeartekoa: Kidea (2019-07-05 / )

Beste kargo publiko batzuk

  • Antzuolako zinegotzia; Justizia sailburuordea

Interesgarriak diren beste datu batzuk

  • Medicos sin Fronteras; Asociación española contra el cáncer, Aldeas Infantiles