Izandakoa

Melero Beaskoetxea, Eusebio argazkia
Melero Beaskoetxea, Eusebio

X. Legealdia

  • Herri Kontuen Euskal Epaitegia: Aholkularia (2015-06-25 / )
  • Kontuen Epaitegia: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2015-07-03 / )

IX. Legealdia

  • Herri Kontuen Euskal Epaitegia: Aholkularia (2009-06-18 / 2015-06-25)
  • Kontuen Epaitegia: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2009-06-26 / 2015-07-03)

VII. Legealdia

  • Herri Kontuen Euskal Epaitegia: Aholkularia (2007-12-21 / )

    María Asunción Macho Berroya ordezkatu zuen

  • Kontuen Epaitegia: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2007-12-21 / 2009-06-26)

    María Asunción Macho Berroya ordezkatu zuen