Izandakoa

Casanova Alonso, Iker argazkia
Casanova Alonso, Iker
Titulazioa :
Ikasketa ertainak.
Lanbidea :
Idazlea. Analista politikoa.
Hizkuntzak :
Euskara, gaztelania, ingelesa.
E-mail:
casanova_i@legebiltzarra.eus

XI. Legealdia

  • Euskal Herria Bildu Taldeko Legebiltzarkidea (2016-10-21 / )
  • Ogasun eta Aurrekontu Batzordea: Kidea (2019-09-16 / )

    Miren Larrion Ruiz de Gauna ordezkatu zuen

  • Ekonomiaren Garapen eta Azpiegitura Batzordea: Kidea (2016-12-12 / )
  • Ingurumen, Lurralde Plangintza eta Etxebizitza Batzordea: Kidea (2016-12-12 / 2019-09-09)

    Ander Rodriguez Lejarza-k ordezkatua

  • Enplegu, Gizarte Politika eta Gazteria Batzordea: Kidea (2016-12-12 / 2017-10-11)

    Leire Pinedo Bustamante-k ordezkatua

  • Lan eta Justizia Batzordea: Kidea (2017-10-11 / 2019-09-09)
    1. Leire Pinedo Bustamante ordezkatu zuen
    2. Ander Rodriguez Lejarza-k ordezkatua
  • Merkataritza, Kontsumo eta Turismo Batzordea: Kidea (2016-12-12 / )

X. Legealdia

  • Euskal Herria Bildu Taldeko Legebiltzarkidea (2014-09-02 / 2016-08-02)

    Laura Mintegi Lakarra ordezkatu zuen

  • Ekonomiaren Garapen eta Lehiakortasun Batzordea: Kidea (2014-09-12 / 2016-08-02)

    Xabier Isasi Balanzategi ordezkatu zuen

  • EITBren Kontrol Batzordea: Kidea (2014-09-12 / 2016-08-02)

    Laura Mintegi Lakarra ordezkatu zuen