Izandakoa

Estarrona Elizondo, Josu argazkia
Estarrona Elizondo, Josu
Titulazioa :
Musikologian lizentziaduna (Nafarroako Goi Mailako Musika Kontserbatorioa). Zeharkako txirula espezialitatean Goi Mailako titulazioa (Nafarroako Goi Mailako Musika Kontserbatorioa). Eusko Ikasketen Unibertsitateko espezialista titulua: Giza, Gizarte eta Natur zientziak (EHU/UPV). Kultura Diseinuetan espezialista titulua (UOC-Unibersitat Oberta de Catalunya).
Lanbidea :
Irakaslea-Musikaria. Altsasuko Udal Musika eta Dantza Patronatuko Zuzendaria.
Hizkuntzak :
Euskara, ingelesa, gaztelania.
E-mail:
estarrona.j@legebiltzarra.eus

XI. Legealdia

  • Euskal Herria Bildu Taldeko Legebiltzarkidea (2016-10-21 / )
  • Hezkuntza Batzordea: Kidea (2016-12-12 / )
  • Erregelamendu eta Gobernu Batzordea: Kidea (2016-12-12 / )
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2019-09-09 / )

    Pello Urizar Karetxe ordezkatu zuen

  • EITBren Kontrol Batzordea: Kidea (2016-12-12 / )
  • Kultura, Euskara eta Kirol Batzordea: Kidea (2016-12-12 / )
  • Legebiltzarkideen Estatutuaren Batzordea: Batzordeburuordea (2016-12-19 / )

    Eba Blanco de Angulo ordezkatu zuen

X. Legealdia

  • Euskal Herria Bildu Taldeko Legebiltzarkidea (2016-06-01 / 2016-10-21)

    Hasier Arraiz Barbadillo ordezkatu zuen

  • Erregelamendu eta Gobernu Batzordea: Kidea (2016-07-19 / 2016-10-21)

    Oskar Matute García de Jalón ordezkatu zuen

Interesgarriak diren beste datu batzuk

  • Eusko Ikaskuntzako bazkidea.
    ALEAko harpideduna.
    Gasteiz Mendi Taldeko kidea.
    Alkartu jolas-elkartea.